یکی از فاکتورهای مهم و الزامی موفقیت در دنیای امروز تجارت، تبلیغات هدفمند است. با توجه به رشد فزاینده ی استفاده ی کاربران از اینترنت، بهترین و موثرترین روش، تبلیغات در گوگل ادوردز و بازاریابی کلمات کلیدی در موتورهای جستجو است. احتمالا می دانید که محبوبترین و پرطرفدارترین موتور جستجو در جهان، گوگل بوده و هر ایرانی در روز به طور میانگین 5 بار در گوگل جستجو می‌کند و 40 درصد کلیک کاربران بر روی لینک تبلیغ در گوگل ظاهر شده در نتایج مرتبط جستجو است. بنابراین، علاوه بر قرار گرفتن در صفحه اول گوگل به سرعت٬ یکی از بهترین و هدفمند ترین روش های تبلیغات استفاده از تبلیغات در گوگل ادوردز (Google Adwords) است.

 

کمپین‌های گوگل ادز

 

قبل از هر چیزی، بد نیست به این سوال پاسخ دهیم که اصلاً منظور ما از کمپین چیست؟ در یک تعریف ساده، هر کمپین مجموعه‌ای از تنظیمات (زمان و مکان نمایش، بودجه و روش قیمت‌گذاری، مخاطبان مورد هدف و.) و محتواهای تبلیغاتی (محتوای متنی، تصویری، ویدیویی و.) است که شما با توجه به هدفی که از تبلیغات دارید، باید نوع مناسب آن را انتخاب کنید.

به عبارتی دیگر، اولین چیزی که در تبلیغات گوگل اهمیت دارد، هدف شما است. ممکن است هدف شما افزایش ورودی سایت باشد، شاید بخواهید ‌تان را افزایش دهید یا حتی برندتان را تقویت کنید. هر هدفی که داشته باشید، گوگل ادز کمپین متناسب با آن را به شما پیشنهاد می‌دهد.

هر کدام از این کمپین‌ها، از یکی از شبکه‌های جستجو، نمایش و یا هر دوی آن‌ها برای نمایش تبلیغ شما استفاده می‌کنند. اجازه دهید اینگونه توضیح دهم. شبکه‌های جستجو (Search Network) و نمایش گوگل (Display Network) که کمی قبل هر دو را معرفی کردیم، بسترهایی هستند که شما با توجه به هدفی که دارید و با استفاده از انواع کمپین‌ها، از آن‌ها برای نمایش تبلیغ محصولات و خدمات خود استفاده می‌کنید.

در ادامه می‌خواهیم انواع کمپین‌ها در گوگل ادز را مورد بررسی قرار دهیم تا شما با کسب شناخت کامل نسبت به آن‌ها، مناسب‌ترین کمپین را برای خودتان انتخاب کنید.

کمپین‌هایی که از شبکۀ جستجوی گوگل استفاده می‌کنند

 

کمپین‌ جستجوی گوگل (Google Search Campaign)، یکی از رایج‌ترین و پرکاربردترین انواع کمپین‌ها در گوگل ادز، بخصوص در ایران است. شما با استفاده از این کمپین می‌توانید تبلیغ خودتان را در موتور جستجوی گوگل نمایش دهید و از ایرانی بودن مخاطبان خود مطمئن باشید.

زیرا فردی که عبارت « اینترنتی گوشی سامسونگ» را جستجو می‌کند، قطعاً ایرانی است و در ایران این عبارت را جستجو کرده است.

مهم‌ترین مزیت این کمپین‌ها این است که شما درست در همان لحظه‌ای که کاربر به دنبال خدمات و محصولات شما است، تبلیغ خودتان را به آن‌ها نمایش می‌دهید و این یک فرصت استثنایی برای افزایش شما است

کمپین های تبلیغات گوگل ادز خود را بر اساس نوع مخاطب تنظیم کنید

یکی از آخرین به روزرسانی های ادوردز گوگل به طور خاص برای کمپین جستجو ، داده های مربوط به جمعیت کاربر مانند سن ، جنسیت ، وضعیت والدین و غیره است. بیایید نمونه ای را در نظر بگیریم که شما یک طراح داخلی هستید و مشتریان هدف شما افرادی هستند که یک خانه دارند یا چه کسی هستند. برنامه ریزی برای ساخت یک خانه.

شما استفاده از تبلیغات در گوگل را شروع کرده اید و مشاهده می کنید نرخ تبدیل شما عالی نیست. شما تصمیم گرفتید به جمعیتی مخاطبان خود نگاه کنید و فهمیدید که 30٪ از ترافیک مربوط به گروه سنی 18-24 سال است که به طور کلی گروه سنی مخاطبان شما نیستند.

منبع : www.topseo724.com

 


آسمان صورتی گوگل ,استفاده ,جستجو ,کمپین ,تبلیغات ,نمایش ,جستجوی گوگل ,تبلیغات گوگل ,استفاده می‌کنند ,تبلیغ خودتان ,برای نمایش ,برای نمایش تبلیغ منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تخفیف دونی دانلود آهنگ جدید,دانلود موزیک,دانلود فیلم و سریال,برف مدیا فارسیگو حرفهای همیشه خرید بلیط هواپیما percept فرزند دوم دانلود کده سفر لاکچری جدیدترین سریال های ترکیه